top of page

Mieszkowice - Krzywin 12:0 (8:0)!!!

Papież Franciszek w jednym ze swoich przemówień powiedział: "Sport jest dla młodzieży drogą wychowania (...) Idźcie na całość. W życiu nie zadowalajcie się przeciętnym remisem, nie bądźcie letni. Zawsze dążcie do zwycięstwa".

17 listopada o godz 19:15 w ramach rozgrywek Ligi Ministranckiej (kategoria Gimnazjum) rozegraliśmy kolejny mecz tym razem z drużyną z Krzywina.

DSC_0350.JPG

Po rozgrzewce i wspólnej modlitwie nadszedł moment na rozpoczęcie spotkania. Nasi zawodnicy od razy przystąpili do ataku strzelając pierwsze bramki już w 3, 4 i 6 minucie.

DSC_0357.JPG

Taki początek pozwolił na spokojne kontrolowanie meczu. Mimo prowadzenia nie przestaliśmy atakować i chwile przed zakonczeniem pierwszej połowy została strzelona bramka do szatni. Na przerwę zeszliśmy prowadząc 8:0.

DSC_0356.JPG

Po zmianie stron przeciwnicy próbowali odrabiać straty, lecz zabrakło skuteczności.

DSC_0355.JPG
DSC_0354.JPG
DSC_0353.JPG
DSC_0352.JPG

Nasi zawodnicy dołożyli jeszcze 3 bramki, a jedną samobójczą podarowali nam nasi przeciwnicy. Spotkanie zakonczyło się wynikiem 12:0. Gratulujemy naszym zawodnikom.